Kriptovaliutų, o ypač bitcoin kainos kilimas prasidėjo būtent tada, kai rinkoje pasirodė pačios blogiausios rinkai naujienos, susijusios su skaidrumu ir patikimumu. Visų pirma, tai iškelta JAV byla galimo Tether klientų apgaudinėjimo ir iš Binance biržos pavogtų bitcoinų.

Tačiau rinkos į tai sureagavo tik kainų kilimu. Ką čia kilimu?.. Kainos spurtavo ir nunešė visus pasipriešinimus. Kuo blogiau, tuo geriau.

Niekada neverta ieškoti logikos kapitalo, o dabar i kriptovaliutų rinkose. Laimi tie, kas , o ne ieško loginio pateisinimo jos elgesio ir išorinio palaikymo savo priimtiems sprendimams.

Iš kitos pusės, tokie “ skridimai į Mėnulįbitcoin kainai gali tik pakenkti. JAV rinkų prievaizdas SEC neleidžia bitcoin ETF’ų vieną iš priežasčių įvardindamas ir volatilumą.

Tai reiškia, kad dideli kainų svyravimai yra padidėjusi rizika, prižiūrėti tokią rinką yra sudėtinga ir negali institucijos jos rekomenduoti paprastiems investuotojams. Ir tai suprantama.

O dabar bitcoin kaina kyla kaip ant mielių. Volatilumas ženkliai išaugęs. Tai ir rizika padidėjusi ir SEC noras paleisti ETF sumažėjęs. Bet kitiems uždirbti tai netrukdo.

Bitcoin kainos svyravimai skirtingose biržose:

Šiuo metu bitcoin kaina svyruoja prie ką tik pramušto pasipriešinimo, sutampančio su Fibonacci 0.618 linija. Didelė tikimybė, kad šioje vietoje susiformuos stiprus palaikymas.

Ir niekada nepamirškite svarbiausio dalyko:

Kilimas gerai, bet tai nesitęsia amžinai.

Linksmybės

Keisčiausios ir beprotiškiausios idėjos apie bitcoin kainos kilimą:

  • David Gerard pasakė, kad kaina kilo dėl to, kad nykštukinės planetos Makemake ir Haumea yra Svarstyklių ženkle ir tai vienintelė kainos kilimo priežastis. Aišku bei puiku, nes autorius čia smagiai pajuokavo.
  • Bitcoin SV vystytojas Calvin Ayre pasinaudojo proga paraginti investuotojus pereiti prie jo produkto, sakydamas, kad dabar rinkoje vyksta Pump&Dump.
  • Altcoinai miršta ir visos lėšos eina į bitcoin.
  • Bitcoin’ą , pasakęs, kad palaikys Binance po bitcoin vagystės, pervesdamas jiems BTC už $40 mln.
  • Ir pati geriausia: “TODĖL, KAD PARDAVIAU VISUS SAVO BITCOIN’US!”

O mes į klausimą, kodėl kyla, atsakome labai paprastai: todėl, kad perka. Kodėl perka? O čia kiekvieno individualus reikalas ir mums tai neturi rūpėti.

Aišku tik viena, kriptorinkoje šiuo metu Godumas pačiame apogėjuje. Greit jis pereis į Baimę ir Paniką.

Greed is Good!

Grafikai

Stopą ties @6211 paliekam. Kitą keliam iki @6211. Pildytis dabar neverta.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here